Moje cesta

Jmenuji se Robert Policar a narodil jsem se  13. ledna 1981 v Praze. Můj vstup do života byl obtížný, a tak to pokračovalo téměř po celý čas mého děství. Můj otec pochází z Vietnamu a moje maminka je z České republiky. Již v dětství jsem se cítil velmi odlišný, což nahrávalo mému původu. Měl jsem pocit, že nikam nepatřím, a tak jsem si občas snil o tom, že jsem velvyslanec z jiné galaxie, který tu má zřejmě něco na práci. Krize identity vyvrcholila v sedmnácti letech, kdy ale zároveň začal velký obrat v mém životě. Seznámil jsem se s astrologií, která dokázala do té doby něco, co nikdo nedokázal. Dokázala vytvořit srozumitelný pohled na to, co se mi v životě stalo. Tehdy jsem poprvé okusil její terapeutický dar a smysl. Začalo intenzivní samostudium, jelikož lidem jsem v té době tolik nedůvěřoval, přestože jsem je odjakživa měl rád.

Dalším významným obratem v mém životě se stal 21. rok mého života, kdy jsem se rozhodl pro 1. stupeň v systému sebeléčení Reiki. Stal se doslova zázrak, kdy jsem se ze dne na den vyléčil z mých dechových potížích. Trpěl jsem do té doby astmatem, ale po zasvěcení do 1. stupně Reiki se mé problémy téměř dokonale vyléčili. Od té doby neberu žádné prášky na astma ani na alergii, které dřív byli téměř nutností. Přestože mi léčivá síla Reiki mnoho pomohla, moje cesta teprve započala.

Od té doby praktikuji vše, co na mne funguje a jsem zcela osvobozen dogmatických balastů, které často mnohé metody provázejí. Našel jsem zálibu ve snění a meditaci, které nadále praktikuji a ve své práci doporučuji. Sny, astrologie, jóga, meditace a reiki se stali mými věrnými průvodci, ze kterých neustále čerpám potřebnou inspiraci pro každodenní život. Obdivuji tibetskou, japonskou a indiánskou kulturu, ze které neustále čerpám inspiraci.

Momentálně žiji v Praze a mám skvělou ženu a dvě děti. Přestože jsem se stihl již i rozvést, jsem velmi vděčný za každý vztah, který mi prošel životem. Skrze úzké vztahy se nejvíce učím, a tak není divu, že partnerské problematika zaujímá v mém životě výsostné místo.

Doufám, že se vám tyto stránky budou líbit a najdete v nich záblesk inspirace. Přeji všem, ať dosáhnou pravého štěstí a konečného naplnění, které je skryto v každém okamžiku života.