AKCE 2021

Sny, mayský kalendář a znamení Pazourku

Termíny

Ne 23.05.2021 18:30 - 20:30
Místo: Online z domova
Cena: 260 Kč (převodem na účet)
 
Lektor: 

Nedělní online přednáška

V této přednášce se opět zaměříme na praktické využití našich snů a moudrosti mayského kalendáře v našem každodenním životě. Seznámíme se s dalším z dvaceti denních znamení a zaměříme se na praktické využití mayského kalendáře v našem běžném životě. Tentokrát se zaměříme naznamení Pazourku, na jehož energie se můžeme naladit v čase od 26. května do 7. června 2021, kdy vládne.

Součástí večera bude výhled na následující měsíc z pohledu mayského kalendáře a klasické astrologie. Probereme další snové symboly a seznámíme se s technikami, které mohou náš noční život výrazně obohatit. Na závěr přednášky bude vedená dvacetiminutová meditace za účelem probuzení snové aktivity a rozšíření vědomí.

 

Cena: 260 Kč (do 21. května) poté 300 Kč. Vstupenku si kupte na webu smsticket. Po zaplacení vám na e-mail přijde odkaz na vysílání a pokyny k připojení. 

Online přednáška proběhne přes platformu Zoom. 

Dotazy a informace: Peter Bartal, 604 539 415

Sny a mayský kalendář v praxi

Termíny

Čt 29.04.2021 19:00 - 21:00
Místo: Online z domova
Cena: Doporučený příspěvek: 300 Kč
 
Lektor: 

Online přednáška

V této přednášce se zaměříme na praktické využití našich snů a moudrosti mayského kalendáře v našem každodenním životě. Během večera se budeme učit jak probudit naši snovou pozornost a seznámíme se s různými druhy snů, se kterými se můžeme setkat a také jim doopravdy porozumět. Sny se tak mohou stát nejen našim věrným pomocníkem, ale i účinným průvodcem na naši duchovní pouti životem.

Součástí večera bude výhled na následující měsíc z pohledu mayského kalendáře a klasické astrologie. Seznámíme se jedním z dvaceti mayských glyfů a zaměříme se na praktické využití mayského kalendáře v našem běžném životě. Na závěr přednášky bude vedená dvacetiminutová meditace za účelem probuzení snové aktivity a rozšíření vědomí.

Organizační informace: Akce proběhne přes aplikaci Zoom. Klikněte na odkaz, stáhne se malý program, který stačí otevřít. Program se rychle nainstaluje a připojí vás na online seminář. 

Meeting ID: 870 3661 0852

S předstihem si přečtěte: Pokyny k připojení a další technické informace

Cena: Dobrovolný příspěvek v doporučené výši 300 Kč 

Příspěvek pošlete na účet: 1237371015/3030 a do poznámky uveďte: Sny a mayský kalendář

Děkujeme za podporu naší činnosti.