Co nabízím?

Nabízím vám nejen informace, ale i účinné techniky, jak pracovat se svou myslí, které se mi na mé cestě životem osvědčili. Věřím, že na mých stránkách najdete inspiraci a s některými z vás se osobně setkám.

Přeji si, aby jste všichni dosáhli naplnění svého tvůrčího potenciálu a budu moc rád, když budu svědkem spolu s vámi, jak odhalujete své jedinečné dary, a ty dokážete praktickým způsobem uvést do každodenního života.

Nejvíce spokojen však budu tehdy, kdy uvidím, že se stáváte šťastnějšími, spokojenějšími a radostnějšími. Ať  vás štěstí, radost, vyrovnanost a láska provází životem.

 

VÝKLAD OSOBNÍHO HOROSKOPU
1000 Kč
1 hod
Společně objevíme vaše talenty a dary. Dozvíte se jakou povahu bude mít Váš následující rok a vy využijete svůj potenciál naplno.
Lze i přes Skype
VÝKLAD PARTNERSKÉHO HOROSKOPU
1500 Kč
2 hod
Podíváme se jaké dary a vazby vás k sobě přitahují, a na kterých je dobré pracovat, aby ve vztahu zavládla harmonie . Dozvíte se jakou povahu bude mít váš následující rok a vy využijete společný potenciál naplno.
VÝKLAD HOROSKOPU DÍTĚTE
1500 Kč
2 hod
Zaměříme se na dary Vašeho dítěte. Můžete tak lépe přijímat jeho individualitu. A vést ho k činnostem, které budou rozvíjet jeho potenciál.
A - KOUČINK
1000 Kč
1 hod
Koučovací techniky spojené s psychologickou Astrologií, mohou pomoci v jakékoli oblasti vašeho života. Podíváme se na hlavní Tři světla Vašeho horoskopu a budeme nacházet vaše dary a potenciál, který poté můžete využít naplno.
VÝKLAD TOLTÉCKÉHO ORÁKULA
1000 Kč
1 hod
Z vašeho data narození zjistíme mayské znamení, které má svou specifickou povahu a poté vyložíme toltécké karty přibližně na měsíc.
VÝKLAD SNŮ A PRÁCE S NIMI
1000 Kč
1 hod
Povíme si o vašich snech a její symbolice, které následně budeme analyzovat a tím přicházet na odpovědi, které nám sen říká.