Sny a jejich význam v každodenním životě

Sny jsou mostem mezi vámi a vaší duší. Díky snům můžete lépe žít svůj každodenní život. Sny totiž často radí člověku, jak k určitým situacím přistupovat. Může tak docházet k mnoha malým i velkým zázrakům. Až se naučíte základní symbolice snů, vytvoříte si svůj vlastní slovník a techniky, jak svým snům rozumět.

Díky snům se rozvíji i váš tvůrčí potenciál, a pokud se věnujete nějakému koníčku, můžete ve světě snů vyzkoušet nové věci, a tak prohloubit vaše kreativní schopnosti. Lidé, kteří se věnují nějakému umění, mohou skrze sny vytvářet nová díla, a ty pak snést do běžné reality. Pokud se zabýváte komplikovanými vztahy, můžete si tento konflikt vyřešit ve svém snu, a pak uvidíte, jak se dotyčný změní i v běžném životě.

Využijte tedy své sny, jako svou zkušební laboratoř, kde můžete lépe poznat své touhy i sebe sama. Pak se můžete v každodenní realitě lépe připravit na různé zkoušky, které s sebou život přináší.

Sny v sobě obsahují dosud neobjevený potenciál, který čeká na objevení. Buďte i vy průzkumníkem nových světů a možností, jež vaše sny nabízejí.